Пн - Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд з 9:00 до 17:00 24/7 (096) 115-55-56 ; (066) 086- 57-51 UA   RU
kreditmaster
 

якість,надійність і своєчасність

 

Ми  Вас вітаємо на нашому сайті .

   Наша організація  є офіційними представниками віконної фабрики ТОВ «Віконда». На якій виготовлюються  конструкції на повністью автоматизованих лініях. Що унеможливлює виникнення помилок.

   Продукція компанії «Віконда» виготовляється відповідно до вимог, встановлених ДСТУ БВ.2.6-15-99 «Вікна та двері полівінілхлоридні. Загальні технічні умови », ДСТУ Б В.2.7-107-2001« Склопакети клеєні будівельного призначення ».

   Крім того, виготовлена продукція сертифікована державною системою сертифікації УкрСЕПРО.

   На продукцію встановлену нами,дії гарантія. Ми забовязуємся  безкоштовно усувати недоліки продукції шляхом ремонту товару або його частини, а також заміни, у разі неможливості ремонту.
Під гарантією розуміється обслуговування виробу у разі виявлення дефектів, пов'язаних з матеріалами і елементами запірної фурнітури, склопакетів, профілів, гумового ущільнення.

   Наша організація почала свою роботу , ще в далекому 2007 році і є довгожителям. Досвід наших фахівців гарантує Вам отримання якісного виробу який буде індивідуально підібраний до ваших вимог.

   В своїй роботі ми керуємось принципами:

  • Всією своєю діяльністю зміцнювати репутацію надійної Компанії і вірної своїм зобов'язанням перед клієнтами, партнерами, співробітниками при будь-яких обставинах.
  • Прагнути у своїй роботі до постійного вдосконалення, втілення нових ідей
  • Розвивати ті напрямки діяльності, які відображають інтереси клієнта
  • Пропонувати товари і послуги тільки високої якості, які дають споживачеві можливість бути індивідуальним в своєму виборі

   З початку нашої роботи ми знаходимось в місті Українка Обухівського району. І будемо раді бачити Вас в нашому офісі

Сертифікати відповідності виробів