Пн - Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд з 9:00 до 17:00 24/7 (096) 115-55-56 ; (066) 086- 57-51 UA   RU
kreditmaster
     
 

Фурнітура

 
 

Фурнітура - дуже істотна деталь конструкції з ПВХ профілю. Це не тільки петлі й замки. Фурнітура є «м'язами» вікна та забезпечує безперебійне відкривання / закривання віконної конструкції.

Від надійності та якості фурнітури залежить термін служби всього виробу. Крім того, фурнітура вікна може істотно розширити його функціональні можливості завдяки використанню додаткових елементів комплектації. А вишукано підібрана дизайнерська ручка вигідно підкреслить індивідуальність інтер'єру, зробить процес відкривання вікон приємнішим.

 
   

 

Склопакет

 
 

Ключовий елемент вікна - склопакети.Склопакет займає 85% від всієї площі вікна. Не дивно, що його вибір впливає на якість всієї віконної конструкції.

Тому підійти до вибора склопакета потрібно відповідально.Врахувати всі чинники які впливають на вікно як зоні так із середини приміщення.

Нащі спеціалісти допоможуть у виборі максимально підходящого склопакету.

 
   

 

Підвіконня

 
 

Крім того, що підвіконня є функціональним елементом кожного вікна, воно є важливою деталлю інтер'єру кімнати. Саме тому, до установки підвіконь варто поставитись так само відповідально, як і до вибору скління.ПВХ підвіконня для пластикових вікон перетворюють світловий отвір на завершену конструкцію, відповідають за її естетичність, функціональність. В сучасних будинках ми часто використовуємо їх як підставки для квітів або навіть як додаткові робочі поверхні. Встановлення підвіконь може дати нам зайву площу для столу, домашньої бібліотеки, дитячого куточка.

Тому, якщо ви вирішили придбати підвіконня ПВХ, купити краще ту продукцію, яка повністю відповідає вашим вимогам. У питаннях ширини, текстури, кольору варто керуватися загальним стилем вашого інтер'єру, функціями, які повинен виконувати цей елемент вікна.