Пн - Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд з 9:00 до 17:00 24/7 (096) 115-55-56 ; (066) 086- 57-51 UA   RU
kreditmaster
 

Влаштування виносних балконів, лоджій.

 
 

Засклення балконів з виносом користується все більшою популярністю , тому що дозволяє збільшити простір всередині балкона.Тому ми пропонуємо послуги монтажу балконів,лоджій як баз виноса так і з ним.

Винос балкона - це розширення площі приміщення за рахунок виносу віконної рами в бік вулиці. Щоб вам не знадобився дозвіл на подібне розширення, винос слід зробити в межах 25-30 см. Збільшення виносу від 30 см вимагає дозвіл, так як подібна дія вважається офіційним розширенням житлової площі.

Коротко і поетапно про особливості влаштування балкона з виносом.

1. Підготовка балкону. Розміри балкону, і висота на якій росташовується конструкція від підлоги,залежить виключно від побажань клієнта.

     

2. Обв'язка цегли металевим уголком і кріплення анкерними болтами дає змогу підготувати основу для виварюванння металоконструкції.Додатково зв'язати не тільки перший,верхній, а і другий ряд цегли.

3. Зварна конструкція виготовляється з прокатного металу.Несучі вузли, кронштейни,розташовуються з певним кроком.(на фото відстань між кронштейнами 40см).Все залежить від ширини каркаса,ваги вікон і типу парапету. Для того щоб навантаження розподілялося рівномірно на всі вузли, по периметру балкона приварюється направляючий кутник, на який в подальшому і встановлюється металопластикова конструкція.Металева конструкція покривається шаром фарби,грунтовки.

4.В даному прикладі описано конструктивну схему виноса балкона "Косинка". Цей варіант конструкціє є найбільш економічним та най популярнішим. Також ми виконуємо конструктивні рішення " Від підлоги" та "По підлозі". Рішення приймається залежно від побажань Замовника і технічного стану балкону чи лоджії.
   
5. Всі з'єднання додатково герметизуються силіконовим герметиком. Складна полімерна композиція якого призначена для ущільнення, герметизації з'єднань деталей, виробів, яка унеможливлює потрапляння води, пари чи інших факторів впливу.
   
6. Весь простір під підвіконням заповнюється утеплювачем, пінопластом чи мінеральною ватою. Всі стики пінопласту додатково герметизуються монтажною піною. Все це гарантує тепле підвіконня і унеможливлює створення конденсату на підвіконні та конструкції.
   
7. Верх балкона кріпеться на 3мм пластини.З допомогою 10мм анкерів що гарантує надійність. Стики верхнього козирка промазуються спеціальним бітумним герметиком. Даний герметик призначений для покрівель.Серед переваг даного матеріалу виділяють такі, як прекрасне зчеплення (адгезія) з різними поверхнями і будівельними матеріалами, еластичність, високий рівень стійкості до вологи, атмосферних явищ.Термін служби шва в середньому становить від 15 до 20 років .
 
 

Додатково і зовсім БЕЗКОШТОВНО ми влаштуємо звуку ізоляцію Вашого балкону, козирка. З Вас тільки матеріал. Бітумна звукоізоляційна стрічка.

Ми допоможемо Вам в облаштуванні Вашого балкону. Знайдемо оптимальне рішення для Вас.